Çocuklar İçin Vasıta Ve Araba

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Çocukların zeka gelişimini hızlandırmak için üretilen bu mükemmel oyunu siz de mutlaka indirmelisiniz.

 Çocukların severek oynayacakları bu oyun onları okula hazırlamaktadır. Eğitici pek çok özelliğe sahip olan bu oyun çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok niteliğe de sahiptir. Anne ve babalar tarafından da desteklenen bu oyun özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilmiştir. Çocukların zihinsel gelişimini hızlandırmayı amaçlayan bu mükemmel oyun onların pek çok gelişim alanını da destekleyecek niteliklere sahip. Çocuklar için faydalı olan bu eğitici oyun ile artık çocuklar çok daha bilgili ve bilinçli olacaklar.

 Çocukların gelişimine destek olması için üretilmiş olan bu oyun içerisinde bir çok araç bulunmaktadır. Çocukların ilgisini çekecek ve onların meraklı bakışlar ile izleyeceği bu araçları onların gelişimleri için kullanmanız mümkün. Boşa giden zamanlarını bu oyunu oynayarak geçiren çocuk bilmediği araçların isimlerini ve işlevlerini öğrenir. Yapılan beyin jimnastiği ile okul dönemine hazırlanmış olacaktır. Siz de bu harika oyuna sahip olmak istiyorsanız daha fazla beklemeyin.  

 Kaliteli, güvenilir ve aynı zamanda eğitici olan bu yepyeni oyun çocukların gelişimi için bir numara. Siz de çocuklarınızın gelişimini hızlandırmak ve destek vermek istiyorsanız bu eğitici oyunu indirin. Çocuklar hem eğlensin hem de öğrensin. 

Daha Fazla Göster
Çocuklar İçin Vasıta Ve Araba indir